Przejdź do treści

Warszawa

Poczta Warszawa - placówki pocztowe w Warszawie

W Warszawie Poczta Polska posiada ponad 250 placówek pocztowych. Poniżej umieszczam informację o najciekawszych z nich. Zostały wyróżnione głównie z powodu bardzo dogodnych godzin otwarcia dla swoich klientów, dogodnych to znaczy bardzo długo są otwarte, czasem nawet całą dobę. Wyszukując wybraną placówke pocztową możesz przeczytać, czy też dodać opinie o niej.

Jedną z najczęściej odwiedzanym urzędem pocztowym w stolicy jest placówka przy ul. Świętokrzyskej. Z pewnością jest to spowodowane w dużej mierze długimi godzinami otwarcia. Ta placówka pocztowa jest otwarta codziennie, nawet w niedzielę. W dodatku obsługuje klientów 24h na dobę. Taka całodobowa placówka pocztowa musi być bardzo popularna.

Drugą placówką wartą uwagi jest poczta przy ul. Targowej. Również jej godziny otwarcia są bardzo długi, bo również obsługuje klientów przez całą dobę w każdy dzień tygodnia (czyli również w sobotę i niedzielę). Znajduje się po drugiej stronie Galerii Wileńskiej.

Trzecią placówką pocztową rekomendowaną ze względu na długie godziny otwarcia jest poczta przy ul. Belgardzkiej. W tygodniu jest otwarta przez całą dobę. Natomiast w sobotę aż do godziny 20-tej. W niedzielę zamykają trochę wcześniej, jest otwarta do godziny 16-tej.

Aktualizacja